Ranking Top 5 podów

Pody to akcesoria doskonałe dla miłośników lekkiego wapowania. Mniejsze od standardowych e-papierosów, świetnie spełniają te same zadania. Wyposażone w małą baterię z czujnikiem zaciągania(lub przyciskiem), kartridże z zespołem grzewczym i ustnikiem mogą dostarczyć bardzo przyjemne wrażenia z odczuwania nikotyny i przyjemnego aromatu. Choć każdy znajdzie wśród nich idealny model dla siebie, to istnieje 5 urządzeń, które wybijają się ponad inne. Przejrzyj je już teraz, a być może odkryjesz wśród nich sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom.

VOOPOO Vinci

Vinci Pod od VOOPOO to urządzenie dostosowane do wkładów o dużej szczelności wyposażone w system bocznego napełniania. Grzałka o mocy 0,8Ω zapewnia łagodną, delikatną w smaku chmurkę. Co więcej – możesz dostosować przepływ powietrza do swoich preferencji. To gwarantuje, że każde vapowanie będzie idealne. Na uwagę zasługuje również bateria o pojemności 800 mAh o mocy 15 W. W sam raz, by cieszyć się użytkowaniem przez cały dzień.

Sprawdź:

Vinci Q Pod od Voopoo

Pody to nie tylko parametry. To także design. W tym przypadku producent zdecydował się użyć stopu cynku. Kolor zaś nanoszony jest przez malowanie natryskowe, dzięki czemu cechuje się dużą trwałością. Wybierając go, zyskujesz elegancki sprzęt o łagodnym i stabilnym działaniu.

Smok Novo 2S

Novo 2S to spadkobierca dwóch innych modeli z tej samej serii. Niewielką, a jednak znaczącą różnicą jest zastosowanie portu USB-C, co zapewnia lepsze ładowanie 800mAh baterii. 20 W mocy akumulatora gwarantuje stabilną pracę. Urządzenie to posiada także wiele innych udogodnień. Blokada przed zbyt długim zaciągnięciem się, zabezpieczenie przed zwarciem i za małym napięciem, kanaliki na skropliny… to tylko część z nich.

Nie należy zapominać również o atrakcyjnym wzorze. W sklepach specjalisycznych dostępne są one m.in. w charakterystycznym dla Smoka łuskowatym deseniu w różnych barwach – zieleni ze złotem, czerni ze srebrem i gradientu czerwieni przechodzącej w biel ze srebrną siatką. To sprawia, że każdy odnajdzie wśród nich doskonały model dla siebie.

VOOPOO Vinci Q

Kolejny pod od VOOPOO – Vinci Q to rozwinięcie ww. modelu od Voopoo. Wykorzystuje technologię ITO zapewniającą dobre wrażenia smakowe i zwiększającą trwałość urządzenia. Także i tu znalazło się miejsce na kartridże z uszczelnieniem, skutecznie zabezpieczającym przed wyciekaniem liquidu. Spore udogodnienie stanowi fakt, że Vinci Q można aktywować przez zaciągnięcie, jak i przycisk znajdujący się na obudowie. Dodatkowo producent zdecydował się na szereg usprawnień, chroniących pod przed zwarciem i przeładowaniem baterii o pojemności 900mAh i mocy 15 W. Również w tym przypadku VOOPOO nie zawodzi, jeśli chodzi o design. Minimalistyczne wzornictwo przypadnie wielu e-palaczom do gustu.

Smok Nord PRO

Lekki, elegancki i dostępny w różne wzory Smok Nord PRO to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje poda o większej pojemności baterii. W tym przypadku to 1100 mAh o mocy wyjściowej 3-25W. Pojemność kartridża z kolei to nawet 3.3 ml. Użytkownik może aktywować urządzenie na dwa sposoby – albo przyciskiem, albo przy zaciąganiu się, automatycznie.

Nord PRO to elegancja, duża trwałość i znakomity smak. Co więcej – dzięki grzałce z siatką typu Mesh istnieje opcja wyboru sposobu zaciągania – albo z wykorzystaniem zwykłej nikotyny lub jej soli. To uniwersalny sprzęt, jaki przypadnie do gustu wielu miłośnikom zaciągania się aromatycznymi chmurkami.

Oxva Xlim SE

To kolejny przedstawiciel rodziny Xlim, wyposażony w baterię o pojemności 900mAh o mocy 25W. Dzięki niej idealnie spisze się przez cały dzień na jednym ładowaniu. Diodowy indykator wyraźnie wskazuje stan naładowania akumulatora. Co więcej, Oxva wykorzystała w tym przypadku ergonomiczną kontrolę przepływu powietrza, gwarantująca doskonały smak, dopasowany do konkretnych oczekiwań. Stosowane w tym modelu wkłady V1 i V2 są zabezpieczone przed wyciekami i mają boczne napełnianie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Nie należy zapominać o designie – ten robi wrażenie, szczególnie że stanowi połączenie aluminium z PCTG.

Wybierz odpowiedni pod dla siebie!

Powyżej miałeś okazję zapoznać się z 5 podami, należącymi do najbardziej cenionych wśród użytkowników. Każdy z nich może dostarczyć wrażeń, jakich oczekują początkujący i doświadczeni e-palacze. Niewykluczone, że i Ty docenisz któryś z nich. Sprawdź je już teraz na stronie CloudClub.pl!

Czy na pewno masz ukończone 18 lat?

Zawartość tej witryny nie może zostać wyświetlona, jeśli nie potwierdzisz swojego wieku. Aby zobaczyć tę stronę, potwierdź, że masz ukończone 18 lat