Dziś odpowiemy na Wasze pytania, które zadajecie nam codziennie podczas zakupów. Liczymy, że rozwieją wszelkie wątpliwości dot. podatku akcyzowego, jak i również pozwolą Wam się oswoić z aktualnymi zmianami.

Pytanie: Czy w sprzedaży są już LongFille?
Odpowiedź: Tak, jednakże nie w każdym salonie. Na ten moment dostępne są LongFille, które były u Nas obecne przed wejściem podatku akcyzowego.

Pytanie: Jak to jest w końcu z tymi cenami? Czy Premixy kosztują już 60zł/szt., a shoty nikotynowe po 10zł/szt?
Odpowiedź: Cena Premixów, które były z Nami przed akcyzą, choć mają naliczoną stawkę legalizacyjną, oscyluje od 30 zł do 40 zł. Średnia cena Premixu aktualnie to 35 zł / szt, więc jest drożej, ale nie tak jak być mogło. Niestety, shoty, tak jak zapowiadaliśmy, są aktualnie w cenie 10 zł / szt. Dlaczego tak? Wyjaśniamy poniżej:

Wszystkie produkty, które aktualnie mamy w sprzedaży i zostały wyprodukowane przed 01.10.2020 roku musiały zostać zalegalizowane do sprzedaży, lecz stawka legalizacji płynu jest o wiele tańsza, niż czysty podatek akcyzowy. Stawka legalizacji jest liczona od butelki, a nie od mililitrów, co oznacza, że na każdą zalegalizowaną butelkę z płynem do e-papierosów jest taka sama, niezależnie od pojemności.

Pytanie: Dlaczego na aromaty i bazy jest nałożona akcyza, skoro te produkty nie zawierają nikotyny?
Odpowiedź: Z bardzo prostego powodu, nasze polskie prawo podatkowe mówi, że każdy płyn, który ma zastosowanie w e-papierosie musi zostać objęty podatkiem akcyzowym.
¯\_(ツ)_/¯

Pytanie: Jak teraz będzie? Płyny nadal będą w 40/50 ml? Czy te płyny będą kosztować 60 zł?
Odpowiedź: Jak to będzie pisaliśmy już w poprzednim wpisie. Robimy co w naszej mocy, by płyny były w miarę przystępnych cenach i odpowiedniej pojemności. Planujemy kilka konkretnych serii, które nie będą przekraczać aktualnej średniej ceny i będą dostępne w klasycznej pojemności 40/50 ml.

Będziemy informować Was na bieżąco o aktualnych zmianach i NOWOŚCIACH! 🥳

Do zobaczenia na zakupach! Jesteśmy w kontakcie! 👻👻👻

Czy na pewno masz ukończone 18 lat?

Zawartość tej witryny nie może zostać wyświetlona, jeśli nie potwierdzisz swojego wieku. Aby zobaczyć tę stronę, potwierdź, że masz ukończone 18 lat